Toyotas trīsriteņu elektroauto iekaro Tokiju

0 komentāri

Japānas auto ražotājs Toyota no šodienas sāk jaunu akciju, lai samazinātu gaisa piesārņojumu Tokijā. Autoražotājs sācis klientiem izīrēt miniatūras elektriskās trīsriteņu mašīnas.

I – Road elektriskās trīsriteņu mašīnas ir ļoti kompaktas. To garums ir 2, 3 metri, bet platums vien 87 centimetri.

No šodienas Toyota sadarbībā ar vietējo stāvlaukumu uzturētāju piedāvā trīsriteņu mašīnas īrei. Pilotprojektā iesaistītas gan tikai piecas mašīnas, kur būs iespējams gan noīrēt gan nodot piecos dažādos pilsētas stāvlaukumos, kuros var spēkratus uzlādēt.

Toyota pārstāvis neslēpj, ka I road maksimālais ātrums ir vien 60 kilometri stundā. Taču vienvietīgajam auto ir citas priekšrocības. Tas nepiesārņo vidi. Šis auto var veikt tikpat straujus pagriezienus kā divritenis un to ir ļoti viegli novietot stāvvietās.

Bez tam atšķirībā no velosipēda un motocikla, lai brauktu ar I – Road” nav vajadzīga ķivere. Lietus laikā braucēju sargā drošs jumts.

Plānots, ka miniatūrās automašīnas Tokijas ielā tiks izmēģinātas līdz septembra beigām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas