Top Gear bijušais vadītājs grib atgriezties televīzijā ar jaunu programmu

0 komentāri

Ar skandālu padzītais autošova Top Gear bijušais vadītājs Džeremijs Klārksons paziņojis, ka vēlas atgriezties televīzijā ar jaunu programmu.

Dž. Klārksons arī paziņojis, ka raidījumu Top Gear, no kura viņš tika padzīts, veidoja lielākoties viens pats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagaidām skandalozais raidījuma vadītājs nezinot, kāds būs šis jaunais projekts un kura telekompānija to uzņemtos pārraidīt.

Tikmēr mediji vēsta, ka raidījums Top Gear bija kļuvis par visu Dž. Klārskona dzīvi, jo pirms dažiem gadiem nomira viņa māte, turklāt izšķīrās no sievas, tādēļ viņš sevi pilnībā veltīja raidījumam Top Gear.

Jau ziņojām, ka marta beigās britu raidorganizācija BBC atlaidusi autoraidījuma Top Gear (Gāzi grīdā!) vadītāju Džeremiju Klārksonu. Viņš atbrīvots jo disciplinārajā izmeklēšanā tika secināts, ka viņš uzbrucis raidījuma producentam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas