Tehniskas ķibeles dēļ skolnieks-motorollera vadītājs izraisa avāriju Mūkusalas ielā

0 komentāri

Pirmdienas rītā Mūkusalas ielā notikusi trīs braucamrīku sadursme, kuras rezultātā vairākas stundas citiem šoferim, kuru maršrutā bijis šis ceļa posms, nācies samierināties ar pamatīgu sastrēgumu. Kā izrādās, avārija notikusi laikā, kad satiksme jau bijusi ļoti lēna un veidojies ik rīta sastrēgums.

Netālu no avārijas vietas sastaptais avārijas izraisītājs, skolnieks, motorollera vadītājs, stāsta, ka visas šā rīta nelaimes notikušas negaidītas tehniskas ķibeles dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī visi negadījumā iesaistītie tikuši cauri vien ar izbīli, bez policijas iesaistīšanās šoreiz neiztikt. Krītošais motorollers, lai arī pavisam nedaudz, taču apskādējis divus auto.

Foto

Par laimi, skolēns bijis gana apzinīgs un iegādājies civiltiesiskās apdrošināšanas polisi. Tagad tā paglābs no liekiem tēriņiem un satraukumiem, jo avārijā sabojāto auto remontu apmaksās apdrošinātāji.

Lai arī šajā reizē pie vainas divriteņu spēkrata vadītājs, visiem autovadītājiem der ielāgot, ka motosezona ir sākusies, tādēļ neaizmirstiet par šiem mazāk aizsargātajiem satiksmes dalībniekiem un to, ka pirms manevra der paskatīties divreiz.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas