“Tehniskās apskates naktis” notiks arī ārpus Rīgas

0 komentāri

Šogad nu jau par tradīciju kļuvušās “Tehniskās apskates naktis” notiks ne tikai galvaspilsētā, bet arī  Cēsīs un Liepājā, un to laikā tehniskās apskates stacijās transportlīdzekļiem bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu diagnostika.

Pasākumu norises vietas un laiki:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

•    Cēsis, Magoņu iela 25 tehniskās apskates nakts notiks 25.jūlijā no plkst.19:00 līdz 24:00;
•    Liepāja, Brīvības iela 148A – 15.augustā no plkst.19:00 līdz 24:00;
•    Rīga, Antenas iela 2 – 28.augustā no plkst.20:00 līdz 02:00.

Pasākumu laikā tie, kuri vēlēsies, varēs veikt arī sava automobiļa tehnisko apskati vai pozitīvas diagnostikas gadījumā – saņemt tehniskās apskates uzlīmi. Tas gan būs iespējams, veicot nepieciešamos maksājumus.

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) norāda, ka šādas aktivitātes nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvības.

Iepriekšējos divus gadus “Tehniskās apskates naktis” ir notikušas tikai Rīgā. Šo pasākumu laikā pārbaudīti gandrīz divi tūkstoši automašīnu. Līdz šim vairāk nekā 80% no pārbaudītajiem automobiļiem tika atklāti būtiski trūkumi vai bojājumi, kas potenciāli atstāj negatīvu iespaidu kā uz satiksmes drošību, tā uz apkārtējo vidi, norāda CSDD.

Tehniskās apskates naktis organizēs SIA “Auteko & TŰV Latvija”, SIA “Scantest” un SIA “Autests” sadarbībā ar CSDD.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas