Svētku laikā policisti patrulēs pastiprināti; būs arī masveida reidi

0 komentāri

Laikā no 23. decembra līdz 5. janvārim Valsts policijas darbinieki pievērsīs pastiprinātu uzmanību ceļu satiksmes dalībnieku drošībai, būs arī masveida reidi, informē Valsts policija.

Jo īpaši policija sekos līdzi autovadītājiem, kā arī mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku drošībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Sākoties svētku laikam, Valsts policijas darbinieki īpaši uzraudzīs, vai autovadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola vai citu apreibinošo vielu iespaidā, kā arī sekos līdzi tam, vai tiek ievērots atļautais braukšanas ātrums. Likumsargi pārbaudīs arī drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošanu un sekos līdzi tam, lai tiek ievēroti citi ceļu satiksmes noteikumi,” informē likumsargu pārstāvji.

Tāpat arī policisti sekos līdzi tam, ”lai gājēji, velosipēdisti un mopēdu vadītāji pārvietotos droši un neapgaismotos ceļa posmos, kā arī ārpus apdzīvotām vietām, pārējiem satiksmes dalībniekiem būtu labi pamanāmi ar atstarojošajiem elementiem apģērbā vai ar atstarojošajām vestēm”.

Valsts policija aicina visus transportlīdzekļa vadītājus svētkus svinēt apdomīgi un nesēsties pie stūres reibumā. Tāpat būtiski atcerēties, ka arī nākamajā dienā pēc alkoholisko dzērienu lietošanas, pie stūres sēsties nav ieteicams.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas