Svētku dienās pārbaudīti vairāk nekā 10 000 autovadītāju! Policija turpina rīkot reidus

0 komentāri

Uz Latvijas autoceļiem Jaunais gads sācies salīdzinoši mierīgi. Policijā norāda, ka ceļu satiksmes negadījumu nav pārāk daudz, un ar atvieglojumu atzīst, ka nav bijis bojāgājušo. Tomēr dzērājšoferi aizturēti vairāk nekā pagājušajā gadā, un policija turpina strādāt pastiprinātā režīmā. 

Ceļu policisti nezaudē modrību arī pēc Jaunā gada sagaidīšanas svinībām, un šodien valstī turpinājās masveida autovadītāju pārbaudes.

Gustava Zemgala gatvē apturētie šoferi bijuši godīgi, un policijas alkometri neuzrāda paaugstinātu alkohola koncentrāciju. Paši autovadītāji norāda, ka reidi viņiem problēmas nesagādā un ir nepieciešami.

Jaunā gada sagaidīšanas laiks uz Latvijas autoceļiem bijis samērā mierīgs, un policijā ar atvieglojumu atzīst, ka nav bijis neviens bojāgājušais.

Tomēr policija ir arī pieķērusi vairākus dzērājšoferus. Statstika par šodienu vēl nav apkopota, bet vakar pieķerti 10 iereibuši autovadītāji.

Ceļu policija sola nezaudēt modrību arī nākamajās divās brīvdienās, jo tiek prognozēts, ka daudziem iedzīvotājiem šajā laikā svētki vēl turpināsies, kas nozīmē arī alkohola lietošanu.

Negadījumos uz valsts autoceļiem pagājušajā diennaktī bijuši četri cietušie. Policija jau pārbaudījusi vairāk nekā 10 000 šoferu.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas