Sveicam! Noskaidrota konkursa Aizver bedri! uzvarētāja!

1 komentārs

Pēc vasarīga laika sagaidīšanas TV6 un portāls Skaties.lv noslēdz sociālo kampaņu Aizver bedri! kuras laikā aicinājām savus lasītājus dalīties savos vērojumos par ceļu kvalitāti jeb bedrēm uz ceļiem. Pateicamies visiem par aktivitāti un iesaisti! Turklāt konkursā iesūtītās bildes ar bedrēm piedalījām konkursā, kur jebkurš varēja nobalsot par dižāko, dziļāko, iespaidīgāko bedri! Tad nu lūk – arī konkursa uzvarētājs ir noskaidrots!

.. un skanot bungu tremolo, paziņojam – ar 580 portāla lasītāju balsīm, par uzvarētāju kļuvusi Sabīne Bērziņa! Sveicam! Par dižāko bedri skatītāji atzinuši Sabīnes Bērziņas iesūtītajā foto redzamo bedri. Sabīne to nodēvējusi par Siguldas pērli, un tā pat nav bedre, – tā ir bedre-ceļš-ielāps-nelaime.

Labākās bildes autore saņems vērtīgu balvu – veselu nedēļas nogali varēs vizināties pa skaistākajām Latvijas bedrēm ar Hummer džipu! Ar uzvarētāju portāls Skaties.lv par balvas saņemšanu sazināsies personīgi.

Paldies visiem, kas piedalījās!

Lūk, uzvarētājas foto!

Foto: Sabīne Bērziņa

Foto: Sabīne Bērziņa

Aplūko arī citas bedres, kas “rotā” Latvijas ceļus!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Edmunds Rullis
    +1

    Edmunds Rullis

    Ļoti negodīga konkursa uzvrētāja noteikšana. Pirmkārt uzvarētājam vienā dienā pāris stundās 570 balsis, otrkārt uzvarētājas bildē nevienas bedres uz ceļa. Laikam jau konkursa uzvrētāja noteikšanā atkal dominē blēdīšānās un necieņa pret godīgiem konkursa dalībniekiem.

    03.05.2016 14:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas