Stacionāros fotoradarus sāk pārslēgt uz darba režīmu; sodus sāks fiksēt jau ceturtdien

0 komentāri

Pirmie darba režīmā tiks ieslēgti fotoradari uz ceļa Rīga–Jelgava pie pagrieziena uz Brankām un uz jaunā autoceļa Rīga–Koknese pie satiksmes mezgla ar ceļu Inciems–Sigulda–Ķegums.

Pašlaik uzstādīti jau vairāk nekā desmit stacionārie radari. Līdz šim radari darbojās testa režīmā un paziņojumi autovadītājiem netika sūtīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt turpmāk informācija par fiksētajiem pārkāpumiem tiks sūtīta Valsts policijai lēmuma pieņemšanai, un autovadītāji saņems paziņojumu par fiksēto pārkāpumu.

Vēl kāds jaunums, kuru CSDD izstrādājusi tieši autobraucēju ērtībām, ir iespēja fotoradaru fiksētās soda kvītis saņemt e-pastā, nevis, kā iepriekš, dodoties uz pastu pēc ierakstītas vēstules no policijas.

Sīkāku informāciju par šo jaunumu varat saņemt Ceļu satiksmes drošības direkcijas e-pakalpojumu portālā, kur arī iespējams veikt atzīmi, par soda kvīts saņemšanas veidu. Ja nu tomēr gribat sevi pasargāt no kādas ļoti dārgas fotogrāfijas saņemšanas, atcerieties, ka fotoradars nefotografē tos braucējus, kuri ievēro atļauto braukšanas ātrumu.

Lūk, karte ar stacionāro fotoradaru atrašanās vietām!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas