Šorīt braukšanas apstākļi apgrūtināti uz visiem autoceļiem Latvijā

0 komentāri

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi uz galvenajiem autoceļiem visā Latvijā, liecina Latvijas Valsts ceļu (LVC) operatīvā informācija.

Apgrūtināta braukšana miglas un apledojuma dēļ Vidzemē ir pa autoceļiem Rīga – Ainaži, Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene), Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka), Rīgas apvedceļš. Ceļi tiek kaisīti.

Latgalē pa autoceļiem Rīga – Daugavpils – Krāslava – Baltkrievijas robeža (Paternieki), Jēkabpils – Rēzekne – Ludza – Krievijas robeža (Terehova), Krievijas robeža (Grebņeva) – Rēzekne – Daugavpils – Lietuvas robeža (Medumi), Daugavpils un Rēzeknes apvedceļi.

Braukšana apgrūtināta arī pa autoceļiem Rīga – Bauska – Lietuvas robeža (Grenctāle) un Rīga – Jelgava – Lietuvas robeža (Meitene). Šajās vietās nedaudz līst, ir sniegots, ceļu posmi tiek tīrīti un kaisīti atkārtoti.

Savukārt Kurzemē Rīga – Skulte – Liepāja, Rīga – Ventspils un Talsi – Stende – Kuldīga.

Tāpat apgrūtināta braukšana ir pa visiem reģionālajiem ceļiem Latvijā.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt ir iesaistītas 165 Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, kas, sākot jau no trijiem rītā, veic slideno posmu kaisīšanu un brauktuvju attīrīšanu no sniega.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, autovadītāji tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. LVC atgādina, ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas