Šoferīt, uzmanies! Uz ceļiem veidojas apledojums

0 komentāri

Saskaņā ar meteorologu prognozēm arī nākamajā naktī un piektdien gaisa temperatūra valstī svārstīsies ap nulli, no rīta var būt sals. Daudzviet līs vai snigs slapjš sniegs. Šādos laikapstākļos, līdzīgi kā pagājušajā naktī un šodien, ir iespējams sasalstošais ledus un uz valsts ceļiem var veidoties apledojums.

Ceļu apledojums var izveidoties strauji un negaidīti, tāpēc autovadītājiem ir jābūt maksimāli piesardzīgiem. Ir jāpielāgojas konkrētai situācijai, jāizvēlas konkrētā ceļa segumam un stāvoklim atbilstošs ātrums un ceļā pavadāmais laiks ir jāplāno ar rezervi. Būtiski ir izvēlēties lielāku distanci līdz priekšā braucošiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par apledojušiem ceļiem autovadītājus aicinām informēt pa diennakts bezmaksas tālruni: 80005555, saņemtā informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem.

Taču autovadītājiem jārēķinās ar to, ka kaisīšanas un cita ziemas uzturēšanas tehnikai ir nepieciešams laiks, lai nokļūtu līdz apledojušiem ceļu posmiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas