Šoferīt, ņem vērā, ka servisos veidojas rindas! Atlikusi nedēļa, lai nomainītu riepas

0 komentāri

Vēršam autobraucēju uzmanību, ka pazeminoties gaisa temperatūrai, vakaros, naktīs un agrās rīta stundās sāk uz autoceļiem sāk veidoties apledojums. Līdz 1. decembrim visiem transportlīdzekļiem jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. 

Šobrīd autoservisos izveidojušās garas rindas, jo autovadītāji pēdējā brīdī steidz nomainīt vasaras riepas, portālu Skaties.lv informēja vairāki autovadītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aicinām autovadītājus izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu. Tāpat aicinām pārliecināties par automašīnas tehnisko stāvokli, īpaši uzmanību pievēršot riepu stāvoklim un gaismu regulējumam.

Aicinām arī gājējus un velosipēdu vadītājus rūpēties par satiksmes un savu drošību, diennakts tumšajā laikā posmos, kuri nav pietiekami un vienmērīgi apgaismoti, lietot apģērbu vai vesti ar labi saskatāmiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.

Pieredze rāda, ka ar kādu gaismu atstarojošu elementu apģērbā vai pie somas piestiprinātu atstarotāju ir par maz – autovadītājs gājēju var nepamanīt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas