Šoferīt, ieskaties! Uz daudziem Latvijas ceļiem patlaban apgrūtināta braukšana!

0 komentāri
Šoferīt, ieskaties! Uz daudziem Latvijas ceļiem patlaban apgrūtināta braukšana!
LETA

Svētdien lielā Latvijas daļā snieg, tādēļ braukšana uz daudziem autoceļiem ir pamatīgi apgrūtināta. Latvijas Valsts ceļu kartē redzams, ka svētdien ap pusdienlaiku īpaši piesardzīgiem šoferīšiem ir jābūt uz ceļiem Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, kā arī dažviet – Kurzemē.

Apgrūtināta braukšana ir uz šosejas Daugavpils-Rīga, uz ceļiem, kas savieno Rēzekni un Jēkabpili, kā arī citviet Latgalē. Tāpat sniega dēļ īpaši piesardzīgiem jābūt uz šosejas A2 (Rīga – Igaunijas robeža), kā arī virzienā no Rīgas uz Valmieru. Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir arī uz Jelgavas un Bauskas šosejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kurzemē braukšanas apstākļi ir nedaudz iepriecinošāki, tomēr arī tur – atsevišķos Ventspils šosejas posmos ir apgrūtināta braukšana.

Skaties karti!

Avots: Latvijas Valsts ceļi

Avots: Latvijas Valsts ceļi

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā