Šoferīt, ielāgo! No rītdienas Valdemāra ielā būs grūtāk braukt

0 komentāri

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no 23. jūlija būs ierobežota satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā posmā no Kalpaka bulvāra līdz Andreja Pumpura ielai.

Siltumtīkla rekonstrukcijas laikā autovadītājiem jārēķinās, ka līdz 29. jūlijam būs ierobežota satiksme abos Kr. Valdemāra ielas virzienos, tādēļ aicinām autovadītājus laikus doties plānotajās dienas gaitās, vai, ja iespējams, pārplānot ikdienas maršrutu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas slēgtajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, sabiedriskā, operatīvā transporta satiksmi un apbraucamo ceļu uzturēšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas