Šoferīšiem, kuriem “tiesības” atņemtas uz mazāk nekā gadu, būs jākārto teorijas eksāmens

6 komentāri

Turpmāk, iespējams, autovadītājiem, kuriem autovadītāju apliecība atņemta arī uz mazāk nekā gadu, to atgūšanai būs jākārto teorijas eksāmens. Šādu ierosinājumu valdībā virza Satiksmes ministrija.

Tas var attiekties, piemēram, uz daļu ātruma pārkāpēju, kā arī vadītājiem, kuri pamet satiksmes negadījuma vietu. Patlaban teorijas un vadīšanas eksāmeni tiesību atgūšanai jākārto cilvēkiem, kuriem tiesības atņemtas uz vienu gadu un ilgāk vai kuri braukuši alkohola reibumā vai narkotisko vielu ietekmē.

Satiksmes ministrija rosina teorētisko eksāmenu likt kārtot arī tiem, kuriem “tiesības” atņemtas uz mazāk nekā gadu.

Tā tikšot nodrošināts, ka cilvēki, kuri noteiktu laiku nav piedalījušies ceļu satiksmē, atjaunos teorētiskās zināšanas satiksmes drošības jautājumos.

6 komentāri

TOP komentāri

 • Giga
  +3

  Giga

  Man atņēma 10 gadus atpakaļ un kopš tā laika braucu bez tiesībām,lētāk sanāk.Sodus nemaksāju,valsti barot netaisos.

  11.08.2015 10:25

 • hhh
  +2

  hhh

  Kaa man viens pazinja teica- ja shie atdotu automaatiski tiesiibas atpakalj peec soda nomaksas tad visi sodus maksaatu, a ja jaapaarliek tad figu neviens negrib sodus maksaat...

  11.08.2015 10:38

 • jaa
  +1

  jaa

  Ka tik naudu noslaucit

  11.08.2015 12:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas