Šoferi, ņem vērā! Krustpils ielā jau no šodienas gaidāmi satiksmes ierobežojumi!

0 komentāri

Rīgas domes Satiksmes departaments izplatījis informāciju, – jau no pirmdienas, 27. jūnija, gaidāmi būtiski ierobežojumi Krustpils ielā. Autovadītājiem jārēķinās ar nopietniem satiksmes sablīvējumiem un pat slēgtu satiksmi atsevišķos Krustpils ielas posmos.

No Krustpils ielas 70A līdz pat Maskavas ielai būs būtiski ierobežota satiksme un uzstādīti ātruma ierobežojumi 30 km/h. Savukārt no pagrieziena uz Getliņiem līdz pat Maskavas ielai būs vienvirziena kustība. No Maskavas ielas uz Krustpils ielu līdz pat Getliņu pagriezienam satiksme būs slēgta līdz pat 22. augustam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Autovadītājiem, kuriem būs nepieciešams nokļūt no Maskavas ielas uz Krustpils ielu, aicināti izmantot apbraucamo ceļu līdz Slāvu tilta pārvadam un rotācijas aplī turpināt ceļu pa Krustpils ielu. Savukārt tie autovadītāji, kuru ikdienas maršruts ir no Granīta ielas puses virzienā uz Maskavas ielu, būs jāņem vērā ātruma ierobežojumi un jārēķinās ar sablīvētu satiksmes plūsmu.

Satiksmes ierobežojumi nepieciešami, lai sakārtotu Rīgas pilsētas ūdensapgādes sistēmu, novēršot ūdens padeves pārtraukumus ūdensvada avāriju gadījumā. Autovadītāji aicināti ievērot noteiktos braukšanas ātruma ierobežojumus, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, kad uz ielas strādā cilvēki un atrodas lielgabarīta tehnika. Īslaicīgas neērtības autovadītājiem var radīt būvniecības tehnikas pārvietošanās. Aicinām būt saprotošiem. Šā projekta mērķis ir sakārtot Rīgas pilsētas ūdensapgādes sistēmu, novēršot ūdens padeves pārtraukumus ūdensvada avāriju gadījumā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas