Sodīti 372 ātruma pārkāpēji

0 komentāri

Neskatoties uz to, ka Valsts policija jau iepriekš brīdināja par starptautisko reidu atļautā braukšanas ātruma kontrolei, policisti pagājušajā diennaktī par ātruma pārsniegšanu sastādījuši 372 protokolus.

Rīgas reģionā reģistrēti visvairāk likuma pārkāpēji -172. Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēts 81 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši astoņi, bet divi cilvēki gājuši bojā. Pie stūres braucam reibumā pieķerti 20 vadītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policijas darbinieki šā gada 7 mēnešos ir sastādījuši jau 60 276 protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, kas ir par 7509 protokoliem vairāk nekā pagājušajā gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas