Snigšanas dēļ braukšanas apstākļi ir apgrūtināti gandrīz visā valsts teritorijā

0 komentāri

Pievakarē snigšanas dēļ braukšanas apstākļi ir apgrūtināti gandrīz visā valsts teritorijā, izņemot atsevišķus ceļu posmus Kurzemes un Vidzemes reģionos, liecina Latvijas Valsts ceļi (LVC) operatīvā informācija.

Kā norāda ceļu uzturētāji, šovakar un arī nakts laikā snigšana turpināsies, vietām iespējama arī migla ar redzamību no 500 līdz 1000 metriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceļu uzturēšanas darbos šodien ir iesaistītas 156 Latvijas autoceļu uzturētāja ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic ceļu tīrīšanu, kaisīšanu un mazo ceļu rievošanu.

LVC vērš uzmanību uz to, ka snigšanas laikā ceļus pilnībā bez sniega uzturēt nav iespējams un intensīvākie darbi tiek veikti pēc snigšanas. Ceļi tiek tīrīti un kaisīti prioritārā secībā, sākot ar augstākas klases ceļiem, tāpat atšķiras arī dažādu ceļu uzturēšanas prasības.

LVC arī aicina autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas