Sniega dēļ Rīgā ievērojami apgrūtināta braukšana; veidojas pamatīgi sastrēgumi

0 komentāri

Sniega dēļ patlaban apgrūtināti braukšanas apstākļi daudzviet Rīgas centrā, veidojas pamatīgi sastrēgumi un autovadītājiem jārēķinās ar papildus laiku, ko nāksies pavadīt sastrēgumos, lai nokļūtu vēlamajā galamērķī.

Autovadītāji norāda, ka lielākie sastrēgumi vērojami Krasta ielā, Kr. Valdemāra ielā, Stabu, Lāčplēša un uz Dienvidu tilta, kur braukšanas ātrums vidēji nav lielāks par 20-30 km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sekojot līdzi sinoptiķu prognozēm, intensīva snigšana turpināsies arī vakarā un naktī, slapjš sniegs mīsies ar lietu, autovadītāji šajā laikā aicināti būt īpaši piesardzīgi un pievērst lielāku uzmanību braukšanas ātruma izvēlei.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas