Slēgto autostāvvietu vietā būs citas, informē Ušakovs

0 komentāri

Slēgto autostāvvietu vietā Rīgas dome uz atvieglotiem nosacījumiem piedāvās uzņēmējiem attīstīt biznesu citur.

Kopš gada sākuma Rīgas centrā jau ir slēgtas četras legālas un vēl 40 nelegālu autostāvvietu. Ar to, ka automašīnu novietošanas vietu palicis būtiski mazāk, ir neapmierināti gan autovadītāji, gan uzņēmēji.

Un ne tikai autostāvvietu īpašnieki, bet, piemēram, stāvvietām blakus esošo kafejnīcu, restorānu un veikalu īpašnieki. Rīgas dome piedāvā pagaidu risinājumu.

Pēc noteikumiem visām galvaspilsētas stāvvietām ir jābūt ar cieto segumu, apzaļumotām, noteiktā attālumā no ēku logiem, bet lielākām – jābūt arī ar kanalizāciju. Tuvākajā laika būvvalde vēlreiz veiks pārbaudes centrā, bet tad ķersies arī pie autostāvvietām mikrorajonos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas