Skumji! Pērn Latvijā strauji audzis autokatastrofu skaits

0 komentāri

Traģisko avāriju dēļ Latvija iekļuvusi Eiropas valstu “melnā topa” augšgalā – uz miljons iedzīvotājiem Latvijā pagājušajā gadā reģistrēti 105 avārijās bojāgājušie. Tas ir uz pusi vairāk nekā vidēji Eiropā.

Policijā uzskata, ka antirekordu radījušas vairākas lielas avārijas. Šogad statistika esot būtiski labāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērnā gada statistikas dati atklāj baisu ainu: Latvija pārliecinoši ierindojusies ceļu drošības antitopa galvgalī. Aiz mums ir Rumānija, Bulgārija un Lietuva.

Visdrošākā situācija uz ceļiem pērn bijusi Maltā, Nīderlandē, Lielbritānijā un Zviedrijā. Tā, piemēram, Anglijā, kur ir miljoniem autovadītāju, pērn uz vienu miljonu iedzīvotāju ceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši 28 cilvēki – Latvijā šis skaits ir trīs reizes lielāks – 105 cilvēki.

CSDD uzskata, ka pie vainas ir vairākas ļoti traģiskas avārijas, kurās pērn dzīvību zaudējuši 5 un vairāk cilvēku.

 

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas