Skaties.lv lasītājiem ir idejas, ko darīt, lai pievērstu uzmanību Latvijas “nacionālajai problēmai” – bedrēm!

0 komentāri
Skaties.lv lasītājiem ir idejas, ko darīt, lai pievērstu uzmanību Latvijas “nacionālajai problēmai” – bedrēm!
LETA

Portāls Skaties.lv saviem lasītājiem uzdeva jautājumu – kas, tavuprāt, būtu jādara ar bedrēm, lai efektīvāk pievērstu uzmanību vienai no Latvijas nacionālajām problēmām? Lūk, esam apkopojuši šīs aptaujas rezultātus! Skaties.lv lasītāj, Tava balss ir izskanējusi!

Iespējams, daudziem tas nebūs pārsteigums, bet lielākā daļa interneta aptaujas dalībnieku – 63% – izvēlējās atbilžu variantu – attēlus, kuros redzamas bedres, būtu aktīvi jāsūta deputātiem.

Tikmēr 14% aptaujāto izvēlējās atbilžu variantu, kas paredz aktīvu pašu rīcību – jāņem rokās lāpsta un jāber bedres pašiem ciet! Tikpat daudzi lasītāji – 14% – uzskata, ka jādara nav itin nekas, jo dramatiskās bedres uz Latvijas ceļiem jau tāpat runā pašas par sevi!

Vēl 9% domā, ka bedrēs būtu jāstāda koki un puķes, un tieši šis veids visefektīvāk pievērstu uzmanību bedru problēmai Latvijā.

Atgādinām! Lai pievērstu sabiedrības un atbildīgo institūciju uzmanību aktuālajai bedru problēmai ne vien pilsētu ielās, bet arī uz A līdz Ž kategoriju ceļiem, portāls Skaties.lv un TV6 uzsāk sociālu kampaņu Aizver bedri!

Tās ietvaros ikviens ir aicināts dalīties ar savas mīļākās bedres bildi portālā Skaties.lv!

Turklāt labākās bildes autors saņems vērtīgu iespēju – veselu nedēļas nogali vizināties pa skaistākajām Latvijas bedrēm ar Hummer džipu.

Sociālās kampaņas ietvaros lūkosim noskaidrot iemeslus, kādēļ Latvijā rodas bedres un sniegsim padomus, kā pašu spēkiem tikt ar šo problēmu galā. Tāpat ikviens aicināts dalīties ar inovatīvām metodēm, kā labāk aizvērt bedres – labākās idejas tiks publicētas, lai iedvesmotu tautiešus!

Bildes iesūti šeit!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas