Skaties, kurās vietās un cik lieli ir fiksētie ātruma rekordi uz Latvijas ceļiem

0 komentāri

Lielākais ātruma pārkāpums, kas fiksēts ar fotoradaru, bijis autoceļa Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene) 15 kilometrā. Tur kāds Bentley automašīnas šoferis traucies ar ātrumu 169 kilometri stundā, datus apkopojusi Valsts policija.

Savukārt apdzīvotās vietās visašākais bijis kāds Mercedes-Benz autovadītājs, kā arī kāds Volvo šoferis, kas traukušies ar ātrumu 109 km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Nereti ātruma mērierīces fiksē būtiskus atļautā braukšanas ātruma pārkāpumus – kā pilsētās, tā ārpus tām,” ziņo Valsts policijas pārstāvji.

2015. gada jūnijā par pārkāpumiem tika noformēti un nosūtīti teju pieci tūkstoši protokolu par kopējo summu – 92,8 tūkstoši eiro.

Uzzini vairāk šeit:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas