Skaties, kurās vietās un cik lieli ir fiksētie ātruma rekordi uz Latvijas ceļiem

0 komentāri

Jūlijā lielākie fotoradaru fiksētie ātruma pārkāpumi fiksēti gan Rīgā, gan uz autoceļa Tīnūži–Koknese. Ārpus apdzīvotas vietas kāds Land rover vadītājs ātrumu pārsniedzis par 74 km/h, braucot ar 164km/h. Savukārt apdzīvotā vietā Lielirbes ielā kāds VW Golf automašīnas vadītājs atļauto 50 km/h vietā braucis ar ātrumu 111 km/h.

Nereti ātruma mērierīces fiksē būtiskus atļautā braukšanas ātruma pārkāpumus – kā pilsētās, tā ārpus tām. Turpmāk redzamajās infografikās ik mēnesi apkopoti lielākie fiksētie ātruma pārkāpumu gadījumi. Tajās atainota informācija par automašīnu markām, ar kādām pastrādāts pārkāpums, ierīces fiksēto ātrumu, kā arī notikuma vietu u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar katra mēneša ātruma pārkāpumu TOP5 varat iepazīties turpmāk.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas