Sievietes biežāk nekā vīrieši tiek pieķertas pie stūres, runājot pa tālruni

0 komentāri

Ceļu policisti ir novērojuši, ka sievietes biežāk nekā vīrieši tiek pieķertas, vienlaikus gan vadot automašīnu, gan runājot par telefonu, noskaidrojis portāls Skaties.lv.

Tiesa gan, šajā jomā mēdz grēkot arī vīrieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā zināms, pie stūres runāt pa mobilo tālruni nav atļauts, ja vien netiek izmantota kāda no hand-free ierīcēm.

Turklāt pirms kāda laika Spānijas un Austrālijas zinātnieki nāca klajā ar secinājumu, ka runāt pa telefonu ir vēl nedrošāk nekā braukt reibumā.

Vispirms kāds no pētniekiem eksperimenta brauciena laikā sarunājies ar brīvprātīgo par interesantām, bet nenozīmīgām tēmām, piemēram, par viņu aizraušanos.

Pēc tam sarunas tēma izvēlēta sarežģītāka, lūdzot eksperimenta dalībniekam aprakstīt viņa mājupceļu vai nosaukt draugu vārdus, kas sākas ar patskani.

Vienkāršas sarunas laikā autovadītāju reakcija bija līdzīga kā 0,4 promiļu alkohola reibumā, taču sarežģītāku sarunu laikā autovadītāju reakcija vairāk līdzinājās 0,7 promiļu alkohola reibumam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas