Sieviete auto pārdod 2011. gadā, bet turpina saņemt sodus par ātruma pārkāpumiem

0 komentāri

2011. gadā zem izsoles āmura nonāca Maigas kundzei piederoša automašīna. Spēkrats veiksmīgi pārdots un nonācis jaunā īpašnieka rokās, taču soda kvītis par ātruma pārkāpšanu aizvien tika sūtītas Maigas kundzei.

Automašīna pēc izsoles nonāca kāda ”spēka struktūrās” strādājoša darbinieka īpašumā. Paiet laiks, un nu jau uz bijušās saimnieces Maigas adresi sāk pienākt administratīvā soda kvītis par ātruma pārsniegšanu. Kundze par to ziņo jaunajam autoīpašniekam un elektroniski pārsūta administratīvos protokolus, taču saskaņā ar Maigas pausto vīrietis iebilst, ka neko nezina par šādiem ātruma pārkāpumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ātruma pārkāpumi ir vairāki, un tie ir veikti 2012. gada vasarā. Parāds nav brālis, un par tiem tika sākta arī soda piespiedu piedziņa. Ja Maiga nesamaksā šo parādu, tiek bloķēts viņas konts. Līdz ar to Maigai nekas cits nav atlicis, kā viens samaksāt soda naudu par pārkāpumiem, ar kuriem viņai nav nekāda sakara.

Izrādās, ka Latvijā tāda situācija pēc izsolēm var gadīties. Tā var sanākt, ja auto, kurš jau ir pārdots, bet vēl nav pārreģistrēts CSDD, tomēr tiek izmantots ceļu satiksmē. Ja reiz automobilis joprojām reģistrēts uz iepriekšējā īpašnieka vārda, neesot nekāds brīnums, ka soda kvītis saņem automobiļa īpašnieks “uz papīra”.

Kad Bez Tabu sazinās ar automašīnas jauno īpašnieku, viņš apstiprina, ka tie ir viņam pienākušies sodi. Tāpat viņš stāsta, ka automobiļa pārreģistrācija esot neizdevusies CSDD birokrātijas dēļ, kas esot gribējuši vairākus dokumentus, kuru neesot bijis.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas