SIA “Domenikss” uzvar CSDD iepirkumu konkursā

0 komentāri

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) papildinās savu autoparku ar jaunu Mercedes-Benz automašīnu, kas īpaši pielāgota transportlīdzekļu tehniskās kontroles nodrošināšanai uz ceļiem. Iepirkumu konkursā uzvaru guvis uzņēmums SIA ”Domenikss”, ar kuru noslēgta vienošanās par automašīnas iegādi 39950.00 eiro vērtībā.

SIA Domenikss piedāvājums CSDD iepirkumu konkursam ir atzīts par saimnieciski visizdevīgāko un atbilstošāko izvirzītajām prasībām. Piegādes līgums paredz vienas plašlietojuma automobiļa vienības piegādi, pārbūvi, saskaņošanu un reģistrāciju nepilnu 40 tūkstošu eiro vērtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā ziņots iepriekš, uzņēmums ir veiksmīgi startējis arī citos valsts iepirkumu konkursos, nodrošinot sabiedrisko pārvadātāju, kravas pārvadātāju un neatliekamās medicīniskās palīdzības autotransporta piegādi.

Pēdējā gada laikā SIA ”Domenikss” konkursa ietvaros nodrošinājis transportlīdzekļus vai sniedzis tehniskās apkopes un remonta pakalpojumus tādām organizācijām kā AS ”Liepājas autobusu parks”, SIA ”Daugavpils Gaļas kombināts”, valsts centrālā banka ”Latvijas Banka”, pilnsabiedrība ”Rīgas mikroautobusu satiksme”, ”Dobeles novada pašvaldība”, ”Latvijas Republikas Saeima”, ”Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests” un ”Valsts robežsardze”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas