Šī sadursme būtu pelnījusi Oskaru par labāko scenāriju. Skaties video!

0 komentāri

Auto GPS navigatoram ne vienmēr var uzticēties. Taču vismaz Krievijas teritorijā tas prognozē notikumus uz ceļa teju ar zīlnieka cienīgu precizitāti…

Videomateriālā, kas iemūžināts 2012. gadā, bet ievērību sociālajā tīklā Facebook izpelnījies tieši tagad, redzams, kā GPS iekārta autovadītājam paziņo informāciju par vēl nenotikušām avārijas situācijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Brīdī, kad neizskaidrojamu iemeslu dēļ atpakaļgaitā braucošā “fūre” ir sadragājusi video varoņa auto, neviļus prātā nāk doma, ka šoreiz tehnoloģijām bija taisnība… Kā punkts uz “i” ir automašīnas mūzikas atskaņotājā dzirdamais sērīgais skaņdarbs, par kuru, kā arī visiem pārējiem apstākļiem šis video, pēc tā publicētāju domām, būtu pelnījis Oskaru.

Video

Оскар за лучшее видео с регистратора. В нем прекрасно все. Оскар за лучшее музыкальное оформление. Оскар за операторскую…

Posted by stopham on trešdiena, 2016. gada 27. janvāris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas