Sešas reizes audzis pieprasījums pēc OCTA polisēm motocikliem

0 komentāri

Siltā laika dēļ OCTA polises motocikliem šogad Latvijā sāka iegādāties jau februāra beigās, bet jau marta vidū saņemti arī pirmie pieteikumi par negadījumiem ar motocikliem. Kopumā februārī par 80% pieauga motocikliem iegādāto OCTA polišu skaits, bet martā tas audzis pat sešas reizes, salīdzinot ar februāri, ziņo apdrošinātājs Ergo.

Savukārt pirmais pieteikums tika saņemts jau marta sākumā par negadījumu ar motociklu, kur izmaksātā apdrošināšanas atlīdzība bija ap 500 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ņemot vērā braukšanai labvēlīgos laika apstākļus, pēdējos gados motociklisti aktivizējas krietni agrāk, nekā tas bijis vēl, piemēram, pirms pieciem gadiem. Ja iepriekš OCTA polises visvairāk iegādājās aprīlī un maijā, tad tagad tas notiek jau februārī un martā. Motosezonas kļūst arī garākas, iestiepjoties vēl pavisam vēlā rudenī,” novērojis Ritvars Heniņš, Ergo Risku parakstīšanas departamenta direktors.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas