Sargies no zagļiem! Autoeksperti aicina marķēt automašīnu spoguļus

0 komentāri

Sānskata spoguļu zādzību skaits vairākus gadus strauji pieauga. Dažādiem krimināliem elementiem, bet, jo īpaši narkomāniem, tas kļuva par vieglu peļņas avotu – jo spoguļa noskrūvēšana no spēkrata lielas grūtības nesagādā.

Taču pērn situācija kardināli mainījusies, zādzību skaits samazinājies par 42%. Kopš pērna gada sākuma, tehnisko apskašu laikā pārbaudot spēkrata brauktspēju, mehāniķi neaizmirst piefiksēt, kas rakstīts uz sānskata spoguļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērn piefiksēti 190 gadījumi, kad spoguļa un šasijas numuri neatbilst. Valsts policija atzīst, ka šāda situācija ļoti palīdz darbā.

Autoeksperti arī atgādina, ka, nopērkot jaunu auto, visticamāk, tā spoguļi nebūs marķēti – tas šoferim jāizdara pašam. Kas attiecas uz garnadžu iemīļotākajām auto markām – tad topa pirmajā vietā nemainīgi ir BMW un Mercedes.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas