Sācis kursēt pirmais ar elektrību darbināmais autobuss

0 komentāri

Pekinas ielās sācis kursēt 18 metrus garš, ar elektrību darbināms sabiedriskais autobuss. Pagaidām Ķīnai tāds ir tikai viens, taču tuvāko gadu laikā tikšot iegādāti vēl arī citi.

Ar vienu uzlādi tas var nobraukt līdz pat 100 kilometriem un spēj ietilpināt 143 pasažierus. Tas ir divkārt vairāk nekā tradicionālajos Ķīnas autobusos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pekinas sabiedriskā transporta tehnoloģiju departamenta vadītājs skaidro, ka šāds autobuss taupa enerģiju un no tā nerodas pilnīgi nekādi kaitīgo vielu izmeši. Tāpat šajā autobusā ir iestrādātas jaunākās tehnoloģijas, kas samazina brauciena laikā radīto troksni no astoņiem un sešiem decibeliem.

Saskaņā ar Pekinas pasažieru pārvadātāju sniegto informāciju – jaunais autobuss Ķīnas galvaspilsētas iedzīvotājus un viesus pārvadās pa 57. maršrutu, kas šķērso Sihunas un Hufangqiao ceļu pilsētas austrumos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas