Rīgas reģionā aizturēti jau 33 kukuļdevēji

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki aizturēja divus autovadītājus, kuri mēģināja policijas darbiniekiem iedot kukuli, lai viņiem netiktu sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli. Policisti kukuļdevējus aizturēja un uzsāka kriminālprocesu.

Pagājušajā piektdienā, 22.augustā ap pulksten 14:00 Ķekavas novadā uz autoceļa Rīga – Bauska Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu ”BMW”, kurai nebija obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1995. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva kukuli 50 eiro apmērā.

Savukārt 23.augustā ap pulksten 13:00 Biķernieku ielā, Rīgā, Ceļu policijas darbinieki par neatļauta kreisā pagrieziena veikšanu apturēja automašīnu ”Seat”, kuru vadīja 1971. gadā dzimis Gruzijas pilsonis. Pārbaudot apturēto automašīnu, policisti konstatēja arī virkni citu pārkāpumu. Apturētais vīrietis brauca bez ieslēgtām tuvajām gaismām, automašīnai nebija OCTA, kā arī nebija veikta tehniskā apskate. Tāpat policisti konstatēja, ka automašīnas vadītājam nav vadītāja apliecības.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas