Rīgas mikrorajonos sniega putra; no sāls kaisīšanas uz ceļiem negrasās atteikties

1 komentārs

Neņemot vērā to, ka citu valstu pilsētās, piemēram, Tallinā un Helsinkos, sāls kaisīšana uz ielām aizstāta ar šķembu bēršanu, Latvijas galvaspilsētā Rīgā no sāls negrasās atteikties. Rīgas domē šādu lēmumu pamato ar to, ka šķembas aizdambēšot caurtekas un tādēļ pavasarī Rīga applūdīs.

Pirmdien, 12. janvārī, Rīgā ceļu tīrīšanas darbos iesaistīta visa pašvaldībā pieejamā ielu tīrīšanas tehnika, taču mazākās ielas vēl aizvien pārņēmusi ”sniega putra”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Guntis Meisters, TV3 ZiņasGuntis Meisters, TV3 Ziņas:

Rīgas domes satiksmes departamentā stāsta, ka galvaspilsētā ceļi patlaban ir ”apmierinošā” stāvoklī, taču TV3 Ziņas gan novēroja, ka lielākie ceļi ir tīrīti, bet mazākās ielas, īpaši mikrorajonos, tīrītas nav.

Domē skaidro, ka šāda situācija ir tādēļ, ka prioritāte esot galvenie ceļi, pa kuriem kursē sabiedriskais transports.

Tikmēr autovadītāji ir sašutuši par aizvien jaunām bīstamām bedrēm. Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) savukārt iesaka cietušo spēkratu īpašniekiem vērsties pie saviem apdrošinātājiem.

Departamentā gan neizslēdz, ka zaudējumu piedziņu varētu vērst pret galvaspilsētas atbildīgajām institūcijām.

Lūk, kā patlaban izskatās Rīgas ielās:

1 komentārs

TOP komentāri

  • es no Frauenburgas
    0

    es no Frauenburgas

    Nav skaidrs tas,kāpēc vienmēr tā šūmējas par to,kādas Rīgā ir ielas un vēl kas. Vai tad citās pilsētās un ciemos nedzīvo cilvēki un ar mašīnām nebrauc? Citur pat ar kājām nevar iziet. Jums nav ne jausmas kas ārpus Rīgas notiek,Kungi un dāmas!!! Nu nav viena Rīga -visa Latvija. Un ārā vispār ir ziema!!!

    12.01.2015 23:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas