Rīgas dome aicinājusi šodien atstāt auto mājās; kāpēc?

0 komentāri

Rīgas domes Satiksmes departaments aicinājis ikvienu rīdzinieku šodien, 22. septembrī, izvērtēt savus pārvietošanās paradumus, atstājot savu privāto automašīnu mājās.

Līdz ar to dome aicinājusi izmēģināt alternatīvus veidus, kā doties ikdienas gaitās, piemēram, izmantojot sabiedrisko transportu, kājām vai ar velosipēdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piemēram, Sixt Velo noma piedāvā Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā –  no 16. līdz 22. septembrim – izmantot viņu velosipēdus bez maksas. Lai izmantotu piedāvājumu, jāreģistrē kupona kods 918291 savā Sixt velo nomas kontā.

Tradicionāli Eiropas Mobilitātes nedēļa notiek no 16. līdz 22. septembrim. Rīga ar dažādiem pasākumiem šajā pasākumā piedalās 13 gadus.

Galvenā uzmanība šajā nedēļā tiek pievērsta velobraucējiem un kājāmgājējiem paredzētajai infrastruktūrai, satiksmes intensitātes mazināšanai, transporta piekļuves uzlabošanai un aktīvākai informēšanai par ilgtspējīgiem pārvietošanās paradumiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas