Rīgā būvē “lielāko pašapkalpošanās automazgātavu”; auto varēs mazgāt par 2 eiro

0 komentāri

Investējot 800 tūkstošus eiro Bauskas ielā 105, Rīgā, netālu no Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Rīgas nodaļas, SIA Wash & Drive uzsākusi būvēt Latvijā lielāko pašapkalpošanās automazgātavu, informē uzņēmuma pārstāvji.

Automazgātuvē būs iespējams nomazgāt līdz tūkstoš automašīnu dienā. Jauno automazgātavu plānots atklāt jūnijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šoferi savus automobili varēs nomazgāt piecu līdz septiņu minūšu laikā, ieguldot divus eiro.

“Latvijā lielāko pašapkalpošanās automazgātavu esam nolēmuši ierīkot tieši Bauskas ielā, jo tur ir viena no blīvākajām satiksmes kustībām Rīgā un netālu atrodas daudzu autovadītāju apmeklētā CSDD tehniskās apskates vieta,” norāda Augusts Iesalnieks, SIA Wash & Drive valdes loceklis.

Kopumā automazgātavā būs sešas slēgtā tipa mazgāšanas kabīnes vieglajiem automobiļiem un viena atvērtā tipa, kas domāta smagajam autotransportam un mikroautobusiem.

Tāpat kā citās Wash & Drive automazgātavās, arī Bauskas ielā papildus augstspiediena mazgāšanas rīkam būs pieejama arī putu birste, ar kuru klients var kārtīgi nomazgāt savu auto, kā arī divi putekļsūcēji.

Mazgātavā atradīsies arī naudas apmaiņas aparāts, lai autovadītājiem būtu iespēja samainīt naudaszīmes pret monētām.

SIA Wash & Drive īpašnieki ir AS Dotcom Enterprises un Augusts Iesalnieks.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas