Rada ar 3D printeri izdrukātu auto

0 komentāri

Automobilis ar nosaukumu Strati nav izskatīgākais un ātrākais no  Ziemeļamerikas Starptautiskā auto šova spēkratiem, tomēr tas piesaista uzmanību. Kāpēc? Tāpēc, ka tā rāmis un paneļi ir izdrukāti ar trīs dimensiju jeb 3D printera.

”Kurš gan pirms pieciem gadiem varēja iedomāties, ka automobili varēs izdrukāt, un pēc tam to izveidot tā, lai ar to varētu braukt. Tas ir ievērības cienīgs notikums,” Strati ”nākšanu pasaulē” komentē 3D automobiļa izstrādātāju kompānijas pārstāvis Skots Felons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šis auto ir pirmais no trim plānotajiem izdrukātajiem auto, ko kompānija Local Motors grasās pārdot. Tomēr cena par auto, kas spēj attīstīt 40 km/h lielu ātrumu, ir jāizvērtē. Strati modelis būs pieejams sākot no 18 – 30 tūkstošiem ASV dolāru. Visticamāk, paies vēl laiks, kamēr ieraudzīsim masveidā izdrukātus auto, tomēr Strati autori cer radīt auto, kas varēs būs pilntiesīgi satiksmes līdzekļi. Pagaidām tas noder kā pārvietošanās līdzeklis pilsētā, sver 816 kilogramus, un, kā vēsta ražotājs, tas kalpos 10 gadus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas