Krievija visā krāšņumā! Policists piedāvā žūksni ar naudu Stop ham! aktīvistam

0 komentāri

YouTube parādījies video, kurā redzams, kā kāds acīmredzot ietekmīgs un varens policists piedāvā, nepārspīlējot, žūksni ar banknotēm Krievijā populārās sabiedriskās kustības Stop ham! dalībniekam, lai tas… neievietotu internetā šo pašu video.

Video ir teju viss, kas ļauj ilustrēt valsts amatpersonu un tiesībsargu visatļautību Krievijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tātad policists ar savu lepno, trafarēto Porsche Cayenne dienesta auto ir apstājies uz gājēju pārejas. Pēc Stop ham! aktīvista lūguma apstāties kaut kur citur, viņš no policista saņem repliku: ”Aizej, atrodi sev normālu darbu!” Policists tika vēlreiz uzrunāts, taču aktīvists vēlreiz saņēma nepārprotamu atbildi. Ar to beigu beigās pietika, lai policists tiktu pie kaunpilnās Stop ham! uzlīmes uz sava džipa priekšējā loga. Ar to bija pietiekami, lai policists lēktu ārā no sava auto, pār viņa lūpām birtu šādās situācijās tik ierastās frāzes ”Vai tu zini, kas es esmu?”, “Vai tu zini, ko tu dari?” u.c., koši izteicieni.

Nākamais košais brīdis ir, kad no džipa izlec blonda, agresīvi noskaņota dāma, kas Stop ham! aktīvistiem nepārprotami draud.

Foto

Visbeidzot! Pats kroņa numurs! Policists apjautis, cik neērtā situācijā nonācis un ko šāds video varētu nodarīt viņa iespējamajai karjerai un reputācijai, nolemj veikt gājienu ”ar zirgu” – viņš lietišķi, teju ”zem četrām”, uzrunā Stop ham! aktīvistu un saka: ”Klau, parunāsim normāli! Lūk, tev, ”kotlete”!” Uz ko aktīvists ir izbrīnīts un apvaicājas policistam, vai tas ir normāli. ”Paklausies. Paņem naudu, sarunāsim. Šis video nedrīkst nonākt internetā,” piedāvājot žūksni naudas, nepārtopami skaidro policists. Kā tas viss notika, skaties video!

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas