Policisti izmanto speciālu antiradaru ķeršanas ierīci un soda šoferus

5 komentāri

Vienas dienas laikā Latgales reģionā ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki ar īpašu ierīci antiradaru fiksēšanai noķēruši divus autovadītājus, kas šādu antiradaru izmantojuši, informē policijas pārstāvji.

Viena no šīm ierīcēm tika fiksēta kādam džipa šoferim uz Tīnūžu–Kokneses autoceļa, bet otra ierīce – kādai Ford markas automašīnai uz Rīgas–Daugavpils šosejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abi autovadītāji antiradarus bija novietojuši tā, lai vizuāli tos redzēt nebūtu iespējams, un brīdī, kad likumsargi tuvojās automašīnai, šoferi tās centās paslēpt automašīnas durvju nodalījumā, tomēr, uzzinot transportlīdzekļa apturēšanas iemeslu, nepretojās un ierīces uzreiz atdeva.

Lai arī šādas ierīces tirgū ir brīvi pieejamas un nav aizlieguma tās pirkt vai pārdot, tomēr aicinām šoferus tās neizmantot, jo Latvijas Republikā antiradaru un radaru detektoru izmantošana ir aizliegta un atbilstoši Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksam sods paredz ierīces konfiskāciju un 55 eiro lielu naudas sodu.

Valsts policijas darbinieki arī turpmāk kontrolēs, vai šoferi nav aprīkojuši savu transportlīdzekli ar ierīci, kas var uztvert braukšanas ātruma kontroles mērierīču raidītos signālus vai radīt traucējumus šo mērierīču darbībā. Pērn par šādu ierīču izmantošanu tika sodīti 90 šoferi, taču šogad līdz septembra beigām jau 68 šoferiem nācies atvadīties no attiecīgās ierīces un samaksāt 55 eiro naudas sodu.

5 komentāri

TOP komentāri

 • qwerty69
  +2

  qwerty69

  Ir antiradari un ir radaru detektori, divas dazadas lietas!!! es ari lietoju un neatklasu ka!!!

  01.10.2015 14:03

 • ko jūs
  +2

  ko jūs

  Ļoti labi saprotu,ko rakstu.Tāpēc lietoju radara detektoru,ne antiradaru,un arī to ar visu piesardzību,bet kā,to neatklāšu.

  01.10.2015 10:29

 • ko jūs
  +1

  ko jūs

  nav tādu ierīču ar ko izčekot radardetektoru,iekrīt muļķi.

  30.09.2015 18:52

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas