Policijas reids uz bēdīgi slavenās Kokneses–Tīnužu šosejas līdz šim aizvadīts mierīgi

0 komentāri

Portāls Skaties.lv ceturtdien, 16. aprīlī, pievienojies vienai no ceļu policijas neatreferētajām ekipāžām, kas pārbauda ātrumu automašīnām uz Kokneses–Tīnūžu šosejas. Trīs stundu laikā bijām liecinieki, kā policijai izdevās aizturēt četrus ātruma pārkāpējus.

Audi Q7 markas automašīna atļauto 90 km/h vietā brauca ar ātrumu 117 km/h, savukārt VW Passat vadītājs steidzās ar ātrumu 133 km/h. BMW X5 automašīnas vadītājs aizturēts ar 118 km/h, bet rekordists šajā laika posmā bija kāds 75 gadus vecs kungs, kurš brauca ar 135 km/h.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

BMW X5 autovadītājam nebija derīga arī medicīniskā izziņa, tāpēc autovadītājam tika piemērots 40 eiro sods un aizturēta vadītāja apliecība, uz laiku, kamēr tiks atjaunota medicīniskā izziņa.

Gandrīz visi iepriekš minētie autovadītāji bija informēti par pastiprinātu ātruma kontroli, taču aizbildinājās ar pārlieku lielu steigšanos.

Ceļu policijas inspektori portālam Skaties.lv norādīja, ka parasti ātrumpārkāpēju uz Kokneses–Tīnūžu šosejas ir vairāk, visticamāk, autovadītāji ir labi informēti par reidu, tādēļ brauc uzmanīgāk.

Uz jautājumu, kura dzimuma pārstāvji ceļu satiksmes noteikumus pārkāpj biežāk, policijas inspektori norādīja, ka vīrieši, sievietes biežāk atļaujas pie automašīnas stūres lietot mobilo telefonu.

Tas, ka ar ātrumu lielākās problēmas ir tieši BMW zīmola automašīnu vadītājiem, esot mīts, apgalvo policisti.

Pēdējā laikā mazinājies arī dzērājšoferu skaits, policisti atzīmē, ka pozitīvi ir tas, ka iedzīvotāji ir palikuši aktīvāki un ziņo par autovadītājiem, kuri, iespējams, pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Tāpat iedzīvotāji ziņo par gadījumiem, kad kļuvuši par aculieciniekiem satiksmes negadījumiem, kuru izraisītāji atstājuši notikuma vietu.

Visas dienas garumā pirmo reizi Latvijā notiek ātruma kontroles maratons, kad 24 stundas, proti, no šodienas plkst. 6.00 Valsts policija intensīvi kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu!

 
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas