Policijas novērojumi: Motociklistiem nereti jādzenas pakaļ; dzērājšoferu kļūst mazāk

0 komentāri

Latvijas Ceļu policisti portālam Skaties.lv atzīst, – nereti tieši motociklisti ir tie, kuriem jādzenas pakaļ ar policijas ekipāžu, savukārt dzērājšoferu skaits ir sarucis.

Parasti šādos gadījumos ceļu policisti ziņo saviem kolēģiem citās vietās uz ceļa, jo vienai pašai ekipāžai ātros motobraucējus ir teju neiespējami notvert, atzina likumsargi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču labā ziņa ir tā, ka policisti novērojuši – uz Latvijas ceļiem ir samazinājies to šoferu skaits, kas pie stūres ir sēdušies dzērumā.

Tajā pašā laikā policistu novērojumi liecina, ka ātrumu biežāk tomēr pārkāpj vīrieši, nevis sievietes. Savukārt tas, ka ar ātrumu lielākās problēmas ir tieši BMW zīmola automašīnu vadītājiem, esot mīts, apgalvo policisti.

Skaties.lv turpinās ziņot, kā noris ātrumpārkāpēju ķeršanas maratons.

Visas dienas garumā pirmo reizi Latvijā notiek ātruma kontroles maratons, kad 24 stundas, proti, no šodienas plkst. 6.00 Valsts policija intensīvi kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu!

Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas