Policijas masveida reidi turpinās. Policisti cenšas pārbaudīt gandrīz katru autovadītāju. Skaties VIDEO!

2 komentāri

Pēc svētkiem daudzi autovadītāji sēdušies pie stūres alkohola reibumā – trīsreiz biežāk nekā ikdienā. Visas šīs dienas uz ceļiem notiek arī policijas reidi.

Policija pēc svētkiem turpina strādāt pastiprinātā režīmā. Piemēram, sestdien no rīta reids bija netālu no Brīvības un Jaunciema gatves.  Tur, lai veiktu alkohola pārbaudi automašīnas tiek novirzītas no trijām divās joslās. Policisti cenšas pārbaudīt gandrīz katru autovadītāju. Tomēr, lai neveidotos liels sastrēgums, policisti brīžiem automašīnas aptur izlases kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija tāpat sāk apkopot skumjo statistiku – pēc svētkiem autovadītāji reibumā pie stūres ir sēdušies trīsreiz vairāk nekā ikdienā. Dzērumā ir aizturēti 38 vadītāji, un divi – narkotisko vielu iespaidā. Gandrīz puse – 17 – pie stūres ir sēdušies, atrodoties pusotras un vairāk promiļu reibumā. Savukārt vēl 45 vadītājiem konstatēts pieļaujamais alkohola daudzums – mazāk par pusi promiles.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • ārprats
  +1

  ārprats

  Interesanti gan,braucām 24 jūnija rītā no Rīgas uz Ventspili neredzējām nevienu policistu, žēl gan vismaz vienu reizi gribēju pamēģināt iepūst tai trubiņā un atkal nekā.

  26.06.2016 00:01

 • vot vot
  0

  vot vot

  ...un vakar 25. jūnijā braucām no Cēsīm uz Saldu un arī nevienu policiju nemanījām...

  26.06.2016 14:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas