Policija rīkos īpašu ātruma kontroles maratonu

0 komentāri

Valsts policija aicina būt sociāli aktīviem un sniegt palīdzību sabiedrības informēšanā par nepieciešamību ievērot atļauto braukšanas ātrumu. Šogad pirmo reizi Latvijā norisināsies ātruma kontroles maratons, kura laikā 24 stundas no 16. aprīļa 6.00 Valsts policijas darbinieki īpaši intensīvi kontrolēs atļautā braukšanas ātruma ievērošanu.

Šis maratons pirmo reizi vienlaikus notiks visā Eiropā, sadarbojoties visām ar ceļa satiksmes drošību saistītajām institūcijām. Jāpiebilst, ka tieši apzināta braukšanas ātruma pārsniegšana un neatbilstoši laika apstākļiem izvēlēts braukšanas ātrums aptuveni 40% gadījumu izvēršas ceļu satiksmes negadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija aicina iesaistīties, lai ziņa par nepieciešamību pārvietoties drošā braukšanas ātrumā sasniegtu pēc iespējas lielāku sabiedrības daļu. Tādējādi kopīgiem spēkiem potenciāli novēršot vēl kādu ceļu satiksmes negadījumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas