Policija nevis meklē auto numurzīmju zagli, bet izraksta soda kvīti par stāvvietu

0 komentāri

Pašvaldības policija, konstatējot, ka automašīnai trūkst numurzīmju, nevis devusies meklēt garnadžus, bet izrakstījusi soda kvīti par neatļautā vietā novietotu automašīnu.

Vairāk uzziniet “Bez Tabu” sagatavotajā sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ja automašīnai tiek nozagtas abas valsts numurzīmes, tad tiek ierosināts kriminālprocess par smagu noziegumu. Pārsvarā numurzīmes automašīnām tiek zagtas, lai tās varētu izmantot, piemēram, zogot degvielu,” skaidro Agris Čakārnis, Valsts Policijas Ziemeļu rajona kriminālpolicijas priekšnieks.

Raidījuma ”Bez Tabu” eksperimentā noskaidrojās, ka cilvēki Rīgas ielās nepievērš uzmanību situācijām, kad kāds mēģina automašīnai noņemt numurzīmes. Pat tad, kad žurnālists, kurš iejuties garnadža tēlā, skaidro, ka vēlas noņemt numuru, kamēr vēl nav ieradies saimnieks, garāmgājēju un garāmbraucēju attieksme ir vienaldzīga, bet dažs labs sniedz padomu, kā numurzīmi var vieglāk noņemt.

Auto nozares eksperts stāsta, ka autovadītāji sevi var pasargāt, numurzīmes automašīnām ir papildus jānostiprina.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas