Policija aiztur BMW spoguļu zagli. Interesanti – viņš brauc ar lepnu Mercedes-Benz

0 komentāri

Vidusmēra spoguļu zaglis, pēc daudzu iedzīvotāju domām, ir tramīgs narkomāns ar trīcošam rokām, kurš tumsā pārvietojas pa ielām, kapuci galvā uzvilcis un vairoties no garāmgājēju skatieniem. Taču, izrādās, ka bizness ir tik ienesīgs, ka spoguļus zagt jau brauc ar automašīnām, turklāt – ne tām “nabagākajām”.

Imantas iedzīvotāji redzējuši, kā vīrietis ar automašīnu Mercedes-Benz piebrauc pie automašīnas BMW X5, noņem tai spoguli ar visu korpusu, ieliek savā auto un dodas prom. Par redzēto informēti ir arī policisti, kuri šo Mercedes automašīnu apturējuši un zagli – aizturējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Izmeklēšanās gaitā atklājies, ka viņš ir profesionālis – nekā citādāk iztikai nopelnīt laikam neprot un šādi zadzis, visticamāk, ilgi, jo viņa automašīna bijusi pilna ar zagtām mantām.

Neoficiāla informācija liecina, ka vīrietis nesen kādu laiku pavadījis aiz restēm par daudzām zādzībām, ko paveicis Olaines pusē, tostarp arī zādzībām no dzīvokļiem.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas