FOTO: Fotoradaru atgriešanās uz Latvijas ceļiem

0 komentāri

Pirmais stacionārais fotoradars otrdien tiek uzstādīts uz Ventspils šosejas pie Varkaļu kanāla, un tuvākajā laikā pēc tā rādījumiem sāks izsūtīt soda kvītis ātruma pārkāpējiem.


Pirmais fotoradars sāks darboties 10-15 dienu laikā, proti, tad šajā laikā plānots sākt izsūtīt soda kvītis pārkāpējiem.

Kopumā tuvākajā laikā paredzēts uzstādīt sešus stacionāros fororadarus.

Pagaidām nav zināms, vai visus plānotos 16 fotoradarus izdosies uzstādīt darba režīmā līdz gada beigām. Darba režīmā visi radari noteikti nesāks funkcionēt vienlaikus, jo galvenais ir neko nesasteigt, lai vēlāk nerastos problēmas.

Jau ziņots, ka rudenī CSDD rīkotajā konkursā par 16 Doplera principa stacionāro fotoradaru piegādi uzvarēja uzņēmums Reck, un pirmās mērierīces uz Latvijas ceļiem būs jau šogad. Iepirkuma līgumcena ir 896 786 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Fotoradaru iepirkumam bija vēl otra daļa, kas paredzēja, ka valsts iegādāsies četras transportlīdzekļu ātruma kontroles stacionārās iekārtas ar lāzera skeneri. Šajā daļā konkurss ir pārtraukts, jo iesniegtie piedāvājumi neatbilda CSDD izvirzītajām tehniskajām prasībām.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas