Piesakām bedrēm karu! Kā Tu iznīcinātu bedres uz dzimtenes ceļiem?

Pirmie gājputni, gaišākas dienas un smaidīgāki mēs paši – gaisā ir jaušamas vibrācijas, ka nenovēršami tuvojas pavasaris. Pastiprinātas vibrācijas ir jūtamas, arī pārvietojoties ar auto, jo neatņemama pavasara sastāvdaļa diemžēl ir arī bedres uz dzimtenes ceļiem. Taču TV6 aicina nebojāt pavasara noskaņu, un jau otro gadu aicina visus, kam rūp, iesaistīties kampaņā ”Aizver bedri”!

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Q
 • Valsts Mēsli.

  Valsts Mēsli.

  Ha ha,aizlāpa divas bedres,kādam privātmājai ir uzcelts jumnkts,aa.! Pamatus mēs būvējam zogot,sasodīts, mana doma ir tāda,nevaig dzīt zosis,par to kā ir pa dārgu salis,tuvojas aprīlis.
 • gii
 • andris

  andris

  laj valdiba mazak zog lidzeklus ..un sak tajsit kvalitativu asvalta segumu .un tad nebus bedrisu ..un samazina sev algas bisku..
 • nr

  nr

  Lai uzlabotu šis tas,manuprāt, ir jāpamaina: 1. Piespiest atbildīgos (valsts,pagastu večus ...) iesaistīties, izbaudīt - atņemt dienesta autiņus (lai lieto,bet tikai darba laikā. No... uz darbu ar savējo, sabiedrisko vai kājiņām); 2. Nomainīt, aizrotēt (kaut uz brīdi) iesildītos ''krēslus'' iekoptajos pagasta centros uz kādu nomaļāku miestiņu, piemēram, trešdienās pagastu vada no"čuhņas ciema,u.t.t. ; 3. Sekot līdzi ceļinieku veikumam (vai pietiek ,ja ceļu ar intensīvu satiksmi no pavasara līdz ziemai greiderē vidēji 1-2 reizes mēnesī, ja ziemā tas notiek 2 mēnešos reizi (ļauj sniegu piebraukt, tad tam pakust (būtu nošķūrējuši, taču ne ,jo naudiņa jāizgāž uz "galvenajiem") un ko tad tas slapjums ar grants segumu dara?!)...; 3."Lauķiem"ceļa nodokļa atvieglojumus, ko sedz pagasts (varbūt,tad "vietvara" sāktu domāt arī par "nomalēm"). 4.Varbūt, palīdzētu akcija noteiktā dienā pie atbildīgā par ceļu uzturēšanu kantora nolikt auto detaļas, kas gada laikā sliktu ceļu dēļ ir bijis jāmaina (pārsistās riepas, salauztos amortizatorus,bremžu uzlikas... Vai "tīrāks" variants- izdevumu čekus par servisa pakalpojumiem, rezerves detaļu pirkumiem samest attiecīgā kantora pastkastītē.
 • Alberts

  Alberts

  Vai šis pasākums neatgādina pagājušajā gs.kustību Ķīnā,kur katrā ģimenē kausēja čugunu paštaisītās domnās.
  • Valsts Mēsli.

   Valsts Mēsli.

   LOL.kā tu domā kā no Krievijas japana izmainīja metālu pērkot žiguļus gazikus. Ha ha,,,,un no viena žiguļa)))) 2 ferary, metāls... Jātaupa
 • KRIstiāns
 • Reno

  Reno

  Bedrītes lai paliek. Japienem jauni likumi saistībā ar ikgadējo TA. Ja pa Latvijas ceļiem esi ticis līdz csdd un auto vēl nav sadalijies pa gabaliem- tas jau vien ir TA uzlīmes vērts sasniegums..
  • Valsts Mēsli.

   Valsts Mēsli.

   Notonee logus un sūti visus dirst...a radari arī dara savu darbu,bet tas tā.noīrē snaiperu '
   • DUMBASS Adrians LV G

    DUMBASS Adrians LV G

    Tu ran needi puzdienas meslus :D
 • cinītis

  cinītis

  Lai uz ceļiem likvidētu bedres, pirmām kārtām jānovāc visa nekaunīgā valdība ar jau paspējušo sarūsēt tās sistēmu.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.