Piecas lietas, kas Tev jāzina par kondicionieri automašīnā

0 komentāri

Lai nebūtu jāpiedzīvo karsta vasaras diena ar līdzbraucēju saucieniem “Baigi karsts, attaisi logu”, bet par kondicionieri varētu kļūt vienīgi automašīnas logs, “Inchcape Motors Latvia” eksperts Roberts Daugavvanags-Vanags dalās padomos par to, kam būtu jāpievērš uzmanība, ja Tev auto ir kondicionieris.

• Ja Jūsu iemīļotais braucamais Jums kalpo jau ne pirmo gadu, kaut reizi gadā būtu ieteicams pārbaudīt un nepieciešamības gadījumā papildināt saldētājaģentu kondicioniera sistēmā.

• Īpaša uzmanība būtu jāpievērš salona gaisa filtram, jo gadījumā, kad tiek traucēta gaisa plūsma caur salona gaisa filtru, kondicioniera efektivitāte nesniegs gaidīto rezultātu un veldzēšanās prieki būs īsi.

• Blakus kalendāra ierakstam par festivāla apmeklējumu būtu jābūt arī atgādinājumam par kondicioniera gaisa pievada cauruļu apkopi. Tas nozīmē, ka reizi gadā tās ir ieteicams apstrādāt ar speciālu antibakteriālu aerosolu.

• Par jaunu tradīciju būtu jākļūst ikgadējai gaisa filtra nomaiņai, jo tajā ar laiku sāk vairoties un zelt baktērijas, kā rezultātā salona gaisa filtrs no palīga kļūst par veselības un fiziskā stāvokļa bojātāju. Savukārt salona filtra izņemšana un “attīrīšana”, padauzot to pret sienu, ir atzīstama par muļķīgu un bezjēdzīgu laika tērēšanu.

• Jāatceras, ka automašīnām, kas aprīkotas ar klimatkontroli, karstā laikā vēlamo salona temperatūru vajadzētu uzstādīt ne vairāk kā 5-7 grādus zemāku par āra gaisa temperatūru.

Tāpat “Inchcape Motors Latvia” eksperts aicina arī visus būt atbildīgiem pret sevi un saviem līdzbraucējiem un karstajā vasaras laikā neatstāt mazus bērnus un mājdzīvniekus vienus automašīnā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas