Peugeot uzstāda jaunu dīzeļdegvielas patēriņa rekordu – divi litri uz 100 kilometriem

0 komentāri

Jaunais Peugeot 208 ir pārspējis sērijveida ražoto automobiļu degvielas patēriņa rekordu, uzstādot jaunu – divi litri uz 100 kilometriem, informē uzņēmumā.

Francijā notikušās 2152 kilometrus garās testa distances veikšanai Peugeot 208 1.6 BlueHDi 100Zs S&S ar manuālo pārnesumkārbu patērēja tikai 43 litrus dīzeļdegvielas. Tests ilga 38 stundas, un tā norisi, kā arī testa noteikumu ievērošanu kontrolēja Francijas kompetentu iestāžu pārstāvji.

Ārēji uzlabotais Peugeot 208 Latvijas automobiļu tirgū, līdzīgi kā citur Eiropā, nonāks šā gada vasarā. Lētākās modeļa versijas maksās ap 10 000 eiro, turklāt Baltijas valstīs tiks nodrošināta uz pieciem gadiem pagarināta ražotāja garantija.

Kā skaidro uzņēmumā, lielā mērā zemais degvielas patēriņš tika sasniegts, pateicoties jaunajam dīzeļdzinējam ar Euro 6 BlueHDi tehnoloģiju. Rūpnīcas tehniskajā specifikācijā ir paredzēts, ka Peugeot 208 uz 100 kilometriem vidēji patērēs trīs litrus degvielas, kas ir savā klasē labākais rezultāts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas