Pērn Skandi motors pārdevis 1572 jaunus auto

0 komentāri

2014.gadā auto marku Hyundai, Mitsubishi un Nissan oficiālais pārstāvis Latvijā SIA Skandi motors pārdevis 1572 jaunus auto, informē uzņēmums. 

Kopumā 2014.gadā Latvijā tika pārdotas 408 jaunas Hyundai, 216 Mitsubishi un 948 Nissan automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visvairāk pirktie Skandi motora modeļi pagājušajā gadā bija Nissan Qashqai, Hyunda i30, Nissan Juke, Mitsubishi Outlander, Mitsubishi L200 un Hyundai i20.

Skandi motors pagājušā gada pārdošanas rezultātus vērtē kā veiksmīgus, taču īpaši labus rezultātus tirgotājam izdevies uzrādīt decembrī, kad Skandi motora tirgus daļa jaunu vieglo auto tirgū sasniedza 12,15%.

Pēc Skandi motora novērojumiem, 2014.gadā jaunu vieglo auto tirgus ir piedzīvojis izaugsmi un ir vērojama auto tirgus atkopšanās. Analizējot un pētot patērētāju paradumus, Skandi motors novērojis, ka privātpersonu segmentā aizvien vairāk iegādājas tieši jaunus automobiļus.

2013.gadu Skandi motors noslēdza ar 27 142 940 eiro apgrozījumu un 93 098 eiro peļņu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas