Pārsprāgstot gaisa spilvenam, iet bojā sieviete

0 komentāri

Defektīva gaisa spilvena pārsprāgšanas dēļ Malaizijā gājusi bojā sieviete, paziņojusi autobūves kompānija Honda, tādējādi šis ir jau piektais nāves gadījums, kas saistīts ar Japānas uzņēmuma Takata ražotajiem gaisa spilveniem.

Iepriekšējie četri gadījumi konstatēti ASV, bet Honda norāda, ka jūlijā ceļu satiksmes negadījumā gājusi bojā kāda sieviete pēc Takata ražotā gaisa spilvena pārsprāgšanas.

“Vienā no mūsu automašīnām pārsprāga gaisa spilvens un Malaizijā gāja bojā kāda sieviete,” vēsta autoražotājs.

Šīs ziņas izskanējušas vienlaicīgi ar Honda paziņojumu, ka kompānija pasaulē atsauc papildu 170 tūkst. automašīnu saistībā ar iespējamām problēmām ar Takata ražotajiem gaisa spilveniem.

Šo problēmu dēļ pasaulē kopumā atsaukti jau vairāki miljoni automašīnu, ko ražojuši tādi autobūves giganti kā Honda, Toyota un General Motors.

ASV Ceļu satiksmes drošības pārvalde (NHTSA) norāda, ka Takata ražoto gaisa spilvenu defektīvs piepūšanas mehānisms var izraisīt tā pārsprāgšanu un atlūzu izplatīšanos automašīnā.

Kā ziņots, ASV patērētāji tiesā iesūdzējuši Takata un vairākus autobūves uzņēmumus saistībā ar apsūdzībām, ka kompānijas slēpušas svarīgu informāciju un pārdevušas nedrošas automašīnas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas