”Park&Ride” pilotprojekts izgāzies, Rīgas domi tas neaptur

0 komentāri

Pirms vairāk nekā pusotra gada ierīkotā ”Park & Ride” autostāvvieta Ulbrokas ielā tā arī nav guvusi autovadītāju atsaucību. Tā aizvien tiek izmantota ne vairāk kā 100 reizes mēnesī.

Lai gan par pilotprojektu dēvētā ideja ir izgāzusies, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments šobrīd kaļ jaunus plānus – līdz 2025. gadam pilsētā izveidot 29 šāda veida stāvparkus.

“Šī stāvparku sistēmas ieviešana varētu veidoties 12 gadu periodā. Sākotnēji pirmajā etapā, 2015. un 2016. gadā, šos stāvparkus varētu izveidot jau esošajās stāvvietās,kur jau pieejama nepieciešamā infrastruktūra, sabiedriskā transporta pievadceļi,” stāstīja Rīgas domes Pilsētvides attīstības pārvaldes vadītāja Ilze Purmale.

Galvenie priekšnoteikumi, lai iedzīvotāji šādus stāvparkus tiešām izmantotu, ir drošība, ērtība un zema cena, secināts nesen veiktā pētījumā, kas tapis pašvaldības uzdevumā un tiks izmanotots, ieviešot jauno ieceri.

Tikmēr eksperti atzīst, ka pētījumā secinātais bijis skaidrs jau iepriekš un tas labi redzams gan Ulbrokas stāvlaukuma gadījumā, gan stāvvietās, kas šobrīd veidojas pie lielveikaliem. Tāpēc pilsētai vispār būtu jāizvērtē, vai vērts šādu ieceri attīstīt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas